Paycell ile 2. Fatura Ödemeye 2 GB Bedava İnternet

Paycell ile 2. Fatura Ödemeye 2 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında Paycell uygulamasını kullanarak ya da Turkcell mağazaları üzerinden yapılacak olan ikinci kurum faturası ödemesi için 2 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Kampanya ile ilgili detaylar yazımızda…

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

30 Ağustos 2019 tarihine kadar Paycell uygulaması ya da Turkcell mağazaları üzerinden Financell ve diğer kurumlar için fatura ödemesi yapan Turkcell aboneleri yararlanabilir. Kampanyadan bir kez yararlanılabilmektedir.

Nasıl yararlanabilirim?

KAMPANYA yazıp 5955’e SMS göndererek kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Sonrasında ise kurum fatura ödemelerini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Adımları doğru yapmanız halinde hediye internet hattınıza tanımlanacaktır. Hediye internet paketi haftalık kullanıma sahip olup, 7 gün geçerlidir. Paycell ile 2. Fatura Ödemeye 2 GB Bedava İnternet Kampanyası ile ilgili diğer detaylara firmanın sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer Turkcell Bedava İnternet içeriklerine https://www.bedavainternetvar.com/turkcell-bedava-internet/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

BENZER:   Turkcell Web 1GB Hediye Kampanyası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir