Türk Telekom ArayanıBil Plus Kampanyası

Türk Telekom ArayanıBil Plus Kampanyası kapsamında hediye internet kazanabilirsiniz. Bu hediyeyi kazanabilmek için servise abone olmanız gerekiyor. ArayanıBil Plus servis aboneliğini başlatmanız ile birlikte telefonunuz kapalıyken; sizi kimin aradığını, kaç kez ve ne zaman arama yaptığı ile ilgili olarak bilgileri SMS ile alacaksınız. Servisin ücreti ve kampanya ile ilgili olarak diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

ArayanıBil Plus Servisi için iki çeşit üyelik bulunuyor…

Aylık kullanıma sahip ArayanıBil Plus servisi için ücret 3,49 TL’dir. Bu servise abone olabilmek için PLUS yazıp 7065‘ SMS gönderebilirsiniz. Servis aboneliğinizin gerçekleşmesi ile birlikte hattınıza 1 hafta boyunca geçerli 1 GB internet paketi hediye olarak tanımlanacaktır. Hattınıza tanımlama yapıldığında SMS ile bilgi verilecektir. İptal edilmediği sürece Aylık ArayanıBil Plus servisi 30 günde bir otomatik olarak yenilenir ancak hediye tek seferliktir.

6 Aylık AraynıBil Plus  aboneliği için gereken ücret ise 17,49 TL‘dir. PLUS yazıp, 7066‘ya SMS göndererek bu servise abone olabilirsiniz. Servisin hattınıza tanımlanması ile birlikte 1 ay boyunca geçerli 1 GB internet paketi hediye olarak hattınıza tanımlanır. Servis iptal edilmediği sürece 6 ayda bir otomatik olarak yenilenir, hediye internet ise tek seferliktir.

Türk Telekom ArayanıBil Plus Kampanyası ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere ulaşabilmek için buraya tıklayınız. İlgili link üzerinde Türk Telekom’un kampanya sayfasına yönlendirme yapılmaktadır.

BENZER:   Türk Telekom Selfy Hediye 1 GB Kampanyası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir