Türk Telekom E-Fatura Bedava 1 GB Kampanyası

Türk Telekom E-Fatura Bedava 1 GB Kampanyası kapsamında faturalı aboneler e-fatura aboneliği başlatarak hem kağıt israfını önleyip doğaya katkıda bulunabilir hem de e-posta adresine gelen faturasını kolaylıkla takip edebilir. Ayrıca hediyesi de var. Kampanya ile ilgili olarak detaylar aşağıda yer almaktadır…

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

1GB yazıp boşluk bırakarak e-mail adresinizi yazıp 3008’e SMS gönderebilirsiniz. Örnek SMS metni 1GB isim@mailadresiniz.com şeklindedir. E-Fatura aboneliğiniz bu şekilde başlayacaktır ve hattınıza hediye olarak bir hafta boyunca geçerli 1 GB internet paketi hattınıza tanımlanacaktır. Her müşteri bu kampanyadan bir kez yararlanabilir. Mevcut E-fatura aboneliği bulunan müşteriler ise kampanyadan yararlanamaz.

Kampanyaya son katılım tarihi Türk Telekom tarafından belirtilmemiştir. Hediye olarak verilen 1 GB internet kullanım hakkı yurt içinde geçerlidir. Paket kapsamında bulunan kalan kullanım haklarınızı INTERNET yazıp, 5555’e göndererek öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom E-Fatura Bedava 1 GB Kampanyası kapsamında daha detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlgili link üzerinde Türk Telekom’un kampanya sayfasına yönlendirme yapılmaktadır.

BENZER:   Türk Telekom Selfy Hediye 1 GB Kampanyası

Türk Telekom E-Fatura Bedava 1 GB Kampanyası” için bir yorum

  • Şubat 22, 2019 tarihinde, saat 8:56 pm
    Permalink

    Keşke 5 GB olsaydı ama bu da iyi bedava internet baldan tatlıdır 😁

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir