Türk Telekom Flo indirim Kampanyası

Türk Telekom Flo indirim Kampanyası ile flo.com.tr sitesi üzerinden yapılacak olan 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 30 TL indirim bulunmaktadır. Bu kampanyadan yararlanabilmek adına diğer detaylı bilgiler aşağıdadır;

Kampanyadan Türk Telekom mobil, ev telefonu ve internet  aboneleri yararlanabilir. Türk Telekom BiDünya Fırsat uygulaması üzerinden fırsat kodu alınabilir. Ücretli olarak da SMS ile kampanyaya katılım sağlanabilir. FLO yazıp TCKN yazarak 6262’ye SMS göndererek fırsat kodu alabilirsiniz. Turkcell aboneleri 80 kuruş, Vodafone aboneleri 40 kuruş ve Türk Telekom aboneleri ise vergiler dahil 40,75 kuruş olarak ücretlendirilir.

Türk Telekom Flo indirim Kampanyası 15 Mart ile 15 Mayıs 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında alınan fırsat kodları tek kullanımlık olmaktadır ve kampanya farklı indirim ve promosyonlar ile birleştirilemez.

Daha detaylı bilgilere ulaşabilmek adına buraya tıklayarak Türk Telekom’un sitesinde yer alan kampanya sayfasına ulaşabilirsiniz. Eğer ilgili sitede yer alan bilgiler sorularınızın yanıtlamıyor ise firmanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan Türk Telekom Kampanyalarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

BENZER:   Türk Telekom Prime 10 GB Paketi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir