Türk Telekom Hepsiburada 25 TL indirim

Türk Telekom Hepsiburada 25 TL indirim kampanyası başladı! Kampanya kapsamında Türk Telekom mobil müşterileri, internet ve ev telefonu aboneleri Hepsiburada mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılabilir. Mobil uygulama üzerinden yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim kazanılmaktadır. Kampanyaya dair detaylar aşağıda yer alıyor…

Kampanyadan yararlanabilmek için; Türk Telekom BiDünya Fırsat uygulaması üzerinden ya da Online İşlemler Bana Özel menüsünden “Fırsat Kodu Al” butonuna tıklayarak ücretsiz şekilde hediye çekini alabilirsiniz. Ardından Hepsiburada mobil uygulamasına giriş yaparak; aldığınız kodu “Hediye Çeki Kullan” alanına girerek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Dikkat! Kampanyadan sadece Hepsiburada mobil uygulaması üzerinden yararlanabilirsiniz. Desktop ve mobil site kampanya dahilinde olmamaktadır.

Hepsiburada üzerinden yapılacak 200 TL’lik alışverişe altın, ziynet alışverişleri dahil değildir. Ayrıca kargo ücreti de 200 TL’nin dışında olmalıdır. Her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilir. Kampanya ile ilgili diğer detaylara firmaların WEB siteleri üzerinden ya da müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Hepsiburada 25 TL indirim başlıklı yazımızı okudunuz. Sitesi keşfetmeye www.bedavainternetvar.com linki üzerinden ana sayfamı üzerinden başlayabilirsiniz.

BENZER:   Türk Telekom Madame Tussauds Bedava Bilet Kampanyası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir