Türk Telekom Madame Tussauds Bedava Bilet Kampanyası

Türk Telekom Madame Tussauds Bedava Bilet Kampanyası kapsamında Madame Tussauds gişesinden alınacak tam bilet için bir bilet hediye edilecektir! Bu bedava bilet kampanyasından yararlanabilmek için detaylar aşağıda yer almaktadır…

Türk Telekom BiDünya Fırsat uygulaması üzerinden kampanyaya katılabilmek için fırsat kodunu alabilirsiniz. Bu şekilde ücretsiz olacaktır. Bir diğer seçenek de; SMS ile fırsat kodunu almak. Bu şekilde ücretli olacak; MT yazıp, TCKN yazarak 6262’ye SMS gönderilmesi gerekmektedir. Türk Telekom aboneleri 40,75 kuruş, Turkcell aboneleri 80 kuruş ve Vodafone aboneleri 40 kuruş ücret ile ücretlendirilir.

Kampanya 30 Nisan 2019 tarihine kadar geçerlidir. Türk Telekom’un ev telefonu, ev internet ve mobil müşterileri yararlanabilir. Alınan fırsat kodları da tek kullanımlıktır.

14 yaşından küçük ziyaretçiler 18 yaşından büyük bir yetişkin refakati ile giriş yapabilir. Kimlik ibrazı zorunludur. Alınan fırsat kodları da 30 Mayıs 2019 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Türk Telekom Madame Tussauds Bedava Bilet Kampanyası kapsamında daha detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlgili link üzerinde Türk Telekom’un sitesinde yer alan kampanya sayfasına yönlendirilmektedir.

Sitemizde yer alan Türk Telekom Kampanyalarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

BENZER:   Türk Telekom Prime 15 GB Paketi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir