Türk Telekom MNG Kargo Kampanyası

Türk Telekom MNG Kargo Kampanyası kapsamında MNG Kargo’dan yapılacak yurt içi gönderilerinde tam %30 indirim var! Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Kampanyadan yararlanabilmek için Türk Telekom BiDünya Fırsat mobil uygulaması üzerinden fırsat kodu almanız yeterlidir. Bu şekilde alınan kod ücretsiz olacaktır. Bir diğer seçenek ise; MNG yazıp boşluk bırakarak TCKN yazıp, 6262’ye SMS göndermek olacaktır. Bu şekilde alınacak olan fırsat kodlarında Türk Telekom aboneleri 40,75 kuruş, Vodafone aboneleri 40 kuruş, Turkcell aboneleri ise 80 kuruş olarak ücretlendirilir.

Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecektir. Bu kampanyadan Türk Telekom’un ev interneti, ev telefonu ve mobil aboneleri yararlanabilir.

Kampanya farklı indirim ve promosyonlar ile birleştirilemez. Alınan şifreler tek kullanımlıktır. MNG Kargo ve Türk Telekom kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir.

Türk Telekom MNG Kargo Kampanyası ile ilgili daha detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlgili link üzerinde Türk Telekom’un kampanya sayfasına yönlendirileceksiniz.

Sitemizde yer alan Türk Telekom Kampanyalarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

BENZER:   Türk Telekom Madame Tussauds Bedava Bilet Kampanyası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir