Türk Telekom Prime 10 GB Paketi

Türk Telekom Prime 10 GB Paketinden yararlanabilmek için; Türk Telekom WEB sitesi üzerinden ya da Online İşlemler uygulaması üzerinden yeni bir hat başvurusu yapmanız ya da farklı operatörde bulunan hattınız için numara taşıma işlemi ile Türk Telekom Prime faturalı hatta getirmeniz gerekmektedir. Bu şekilde paketten yararlanabilirsiniz. Hatta ilk ay faturası da ücretsiz olacaktır! Detaylar aşağıda…

Paketin içerisinde her yöne geçerli 1000 dakika, her yöne geçerli 1000 SMS ve 10 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Paketin ücreti ise aylık 45 TL’dir. Belirttiğimiz gibi bu paketten Türk Telekom sitesi üzerinden ya da Online işlemler üzerinden yeni hat ya da numara taşıma işlemi ile gelen aboneler yararlanabilir.

Kontratlı olarak 12 fatura dönemi boyunca bu paketten 45 TL’lik fiyat dahilinde kullanabilirsiniz. Türk Telekom Prime’a geçiş yaptıktan sonra FIRSAT WEBDE yazıp, 5555’e göndererek ya da müşteri hizmetleri üzerinden bu pakete geçiş yapılabilir. Kampanya aboneliğinin başlaması ile birlikte SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Kampanyaya son katılım tarihi 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Türk Telekom Prime 10 GB Paketi ile ilgili daha detaylı bilgiye Türk Telekom Prime sitesinden, Türk Telekom müşteri hizmetlerinden ve mağazalarından ulaşabilirsiniz.

BENZER:   Türk Telekom Prime 15 GB Paketi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir