Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası Türk Telekom faturalı ve faturasız abonelerinin  yararlanabileceği ücretsiz bir kampanyadır. Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirip, bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda bulunan hediye butonuna tıklayarak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır…

Kampanyaya haftalık, günlük çeşitli kota içeren internet paketleri dahil olmaktadır. Bu bedava internet kampanyaları haricinde konuşma kullanım hakkı ve Türk Telekom’un sunduğu ücretsiz çeşitli servis hakları bulunmaktadır. Bu servislere ArayanıBil Servisi, Muud Premium Üyeliği dahildir.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? Limit var mı?

Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını Google Play ve AppStore uygulama marketlerinden indirip, kayıt olan faturalı ve faturasız kullanıcılar kampanyadan yararlanmaya hak kazanır. Hediye kazanma hakkı her hafta Çarşamba ya da Cuma günü saat 06:00’da yenilenecektir. Haftada bir adet hediye kazanılabilir. Limit bu şekildedir. Ayrıca kullanıcılar hediyelerin yenileneceği tarihi mobil uygulama üzerinden görüntüleyebilir.

Kampanya ile ilgili detaylar nelerdir?

Kampanya kapsamında kazandığınız hediyeler için SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. SMS ile yapılan bilgilendirmeyi takiben kullanımlarınızı yapabilirsiniz. Kullanılmayan haklar geçerlilik süresi dolduğunda silinecektir. Hediye kullanım hakları yurt dışında geçerli değildir, yurt içi ile sınırlandırılmaktadır. Ayrıca hediye faydaların geçerlilik süreleri farklılık göstermektedir. Kampanyanın detayları, kampanya kapsamında sunulan tüm hediyelerin içeriği ile ilgili bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlgili link üzerinden Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası sayfasına yönlendirme yapılmaktadır.

BENZER:   Türk Telekom Yükleme Şenliği Hediye internet Kampanyası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir