Turkcell 10 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell 10 GB Hediye İnternet Kampanyası dahilinde 10 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Nasıl mı? Hediye SIM Kart üstünde yer alan şifre ile lansman tarihinden itibaren geçerli 10 GB internet verilecektir. Kampanyaya katılabilmek için öncelikle SMS ile başvuru yapılması gerekiyor. İşte kampanya ile ilgili olarak diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Kampanyaya başvuruyu nasıl yapabilirim? 

ENHIZLI yazıp, boşluk bırakarak promosyon şifresini yazıp 2222’ye SMS göndermeniz gerekmektedir. 31 Aralık 2019 tarihine kadar kampanya geçerli olmaktadır.

Promosyon şifreli SIM Kartlar nereden alınabilir? 

Promosyon şifreli SIM Kartlar Turkcell aktivitelerinde özel olarak dağıtılmaktadır. Konu ile ilgili olarak daha fazla detay Turkcell’in sitesi üzerinde belirtilmemiştir.

Turkcell 10 GB Hediye İnternet Kampanyası ile ilgili olarak diğer detaylar nelerdir? 

Hediye olarak tanımlanan 10 GB kullanım hakkı 6 ay boyunca geçerlidir. Kullanım süresi dolduğunda; yenilenmeden iptal olur.

Kampanyadan kalan kullanım haklarınızı KALAN yazıp 2222’ye SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Kampanya kapsamında kullanım haklarınız dolduğunda da SMS ile bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır.

Kampanyaya dair diğer tüm detaylı bilgilere Turkcell’in resmi WEB sitesi üzerinden ya da Turkcell mağazaları ve 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri üzerinden öğrenebilirsiniz.

BENZER:   Turkcell Sim Kupon Biriktir Kampanyası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir