Turkcell Avantajlı Yeni Hat Kampanyası

Turkcell Avantajlı Yeni Hat Kampanyası kapsamında yeni bir hat alarak Turkcell faturalı hatta gelip; 12 ay boyunca 1 GB internet ve 500 dakika hediye haklardan yararlanabilirsiniz. Kampanya ile ilgili detaylar aşağıda yer almaktadır…

20 Şubat 2019 tarihi itibari ile son 90 gün içinde yeni bir hat alıp, Turkcell faturalıya gelenler de kampanyadan yararlanabilirler. Belirttiğimiz gibi kampanya kapsamında 12 ay boyunca aylık ek 1 GB internet kullanım hakkı ve her yöne geçerli 500 dakika hediye edilmektedir.

Hangi Paketlerde Geçerli?

Kampanya belirli Turkcell faturalı paketlere gelenler için geçerlidir. O paketler de; Lifecell Seçmece 1000Dk, Lifecell Seçmece Karışık 1 GB, Turbo Hoş Geldin Paketi, Lifecell Fırsat Midi, GNC Maksi, GNC Star, Lifecell Fırsat 5GB, Lifecell Fırsat 7GB, Lifecell Fırsat 9GB, GNC Ekstra, GNC Super Yeşil Beyaz 2GB Paketi, Yeşil Beyaz 4 GB Paketi, Yeşil Beyaz 8 GB Paketi, Fırtına 2 GB Paketi, Fırtına 4 GB Paketi ve Fırtına 8GB Paketleri olmaktadır.

Kampanya kapsamında sunulan internet ve konuşma kullanım hakkı yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullanılamaz. Müşteriler bu hediye haklardan en fazla 1 kez yararlanabilmektedir. Ücretsiz sağlanan bu faydayı iptal etmek isteyen müşteriler Turkcell Mağazaları’ndan konu kapsamında destek alabilir.

Kampanya 20 Mayıs 2019 tarihine kadar devam etmektedir. Turkcell Avantajlı Yeni Hat Kampanyası ile ilgili daha detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlgili link üzerinde Turkcell’in kampanya sayfasına yönlendirme yapılmaktadır.

BENZER:   Paycell ile 2. Fatura Ödemeye 2 GB Bedava İnternet

Turkcell Avantajlı Yeni Hat Kampanyası” için bir yorum

  • Şubat 22, 2019 tarihinde, saat 8:52 pm
    Permalink

    Güzel bi kampanya harika paylaşım artık burayı takip edecem sadece

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir