Turkcell Ek Sosyal İnternet Paketi

Turkcell Ek Sosyal İnternet Paketi ile Facebook ve Twitter kullanımlarınızı sınırsız ve en uygun şekilde gerçekleştirebilirsiniz! Paketin ücreti 10 TL’dir. Paket içeriği ve diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Ek Sosyal İnternet Paketi içeriğinde Facebook ve Twitter kullanımları için geçerli tam 5 GB kullanım hakkı bulunuyor. Üstelik bu hak sona erse bile; hızınız 1 Kbps’ye düşecek ve kullanımlarınıza devam edebileceksiniz. Yani sınırsız özellikli bir pakettir. Ayrıca paketin içeriğinde 20 MB internet kullanım hakkı da bulunmaktadır. Bu paketten Turkcell faturalı ve faturasız aboneler yararlanabilir.

Nasıl satın alabilirim, 30 günde bir yenilenir mi?

Turkcell Ek Sosyal İnternet Paketi EK SOSYAL yazıp 2200‘a ücretsiz SMS gönderilerek satın alınabilir. Paketi satın alan faturalı aboneler bir sonraki fatura kesim tarihine kadar kullanabilir. Faturasız abonelerde ise 30 gün boyunca geçerli olacaktır, bu sürenin sonunda ise yenilenmeden iptal olur.

Paket ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere Turkcell’in sitesinde yer alan ilgili sayfadan, 532 müşteri hizmetleri üzerinden ya da Turkcell mağazalarından ulaşabilirsiniz.

BENZER:   Turkcell Yıllık 72 GB Paket

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir