Turkcell Faturayı Paycell ile Ödeyene 1 GB Bedava

Turkcell Faturayı Paycell ile Ödeyene 1 GB Bedava! 30 Nisan 2019 tarihine kadar kampanya geçerlidir. Paycell uygulamasını veya Turkcell mağazalarından yapacağınız ilk kurum fatura ödemesine istinaden hediye 1 GB hediye edilmektedir. Kampanyaya katılım sağlayabilmeniz adına diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 

Kampanyaya katılabilmek için; FATURA yazıp 5955’e ücretsiz SMS göndermeniz gerekmektedir. Paycell uygulamasını Google Play ya da AppStore üzerinden indirerek Turkcell faturanızı ödeyebilir bu şekilde hediye internet sahibi olabilirsiniz. Bir diğer seçenek ise Turkcell mağazaları üzerinden kurum ödemesini gerçekleştirmenizdir.

Kampanyadan bir kez yararlanılabilir. Kampanya kapsamında sunulan hediye internet hakkı haftalıktır. Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlgili link kapsamında Turkcell kampanya sayfasına ulaşabileceksiniz.

Sitemizde yer alan diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyalarına https://www.bedavainternetvar.com/turkcell-bedava-internet/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

BENZER:   Turkcell Hediye 2 GB Kampanyası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir