Turkcell GNC Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

Turkcell GNC Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası GNC üyeleri için bolluk dünyası! Haftada 2 kez yumurtayı çatlatıp, hediyeyi alabiliyorsunuz. Kampanya ile ilgili olarak detayları merak ettiniz değil mi? İşte o detaylar aşağıda…

Kampanyadan 26 yaş altındaki Turkcell aboneleri yararlanabilir, bu kriteri sağlayan aboneler GNC uygulamasını uygulama marketlerinden yani Google Play ya da AppStore üzerinden indirmeniz ve bilgileriniz ile uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir. Sonra ise “Çatlat” bölümüne giriş yaparak kampanyadan yararlanabilecek 2 günü belirleyeceksiniz. Seçilen günlerde uygulamaya giriş yaparak yumurtayı çatlatmanız da yeterli olacaktır.

Kampanyadan kaç kez faydalanabilirim?

Kampanyadan bir hafta içerisinde maksimum 2 kez hediye kazanılabilir. Turkcell belirli dönemlerde ek kampanyalar sunarak hediye hakkını arttırabilir. Ayrıca önemli bir nokta olarak; kampanyadan faydalanabilmek için kullanıcıların telefonlarının ayarlar menüsü üzerinden GNC uygulaması için konum izni vermeleri gereklidir.

Kampanya kapsamında hangi hediyeleri kazanabilirim?

Turkcell GNC Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası kapsamında 3 farklı hediye kazanabilirsiniz.

  • 3 Saat İnternet: Hattınıza tanımlandığında bilgilendirme SMS’i gönderilecektir. Bu hediye hattınıza tanımlandığında 3 saat boyunca geçerli 1 GB internet kullanım hakkına sahip olacaksınız. 3 saat sonunda kullanımlarınızı yapmasanız bile süre sınırı dolduğu için paket iptal olacaktır.
  • 1 Saat İnternet: Hattınıza tanımlandığında bilgilendirme SMS’i gönderilecektir. Bu hediye hattınıza tanımlandığında 1 saat boyunca geçerli 1 GB internet kullanım hakkına sahip olacaksınız. 1 saat sonunda kullanımlarınızı yapmasanız bile süre sınırı dolduğu için paket iptal olacaktır.
  • 1 TL’ye 1 GB İnternet: Bu hediyenin size çıkması halinde SMS ile bilgilendirme yapılacak ve yapılan bu bilgilendirmenin içeriğinde; 1 TL’ye 1 GB internet satın alabileceğiniz aktivasyon kurgusu yer alacaktır. Bu hediye internet de günlüktür.

31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli olacak bu kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlgili link üzerinden Turkcell’in kampanya sayfasına yönlendirileceksiniz.

BENZER:   Turkcell Salla Kazan Kampanyası

Diğer Turkcell Bedava internet kampanyalarına ulaşmak için; https://www.bedavainternetvar.com/turkcell-bedava-internet/ linkini kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir