Turkcell Günlük 1 GB internet paketi

Turkcell Günlük 1 GB internet paketi sadece Turkcell faturalı abonelerin yararlanabileceği bir paket olmaktadır. Paketin kullanım süresi günlük, 24 saat olmaktadır. Kullanım süresi dolduğunda yenilenmeden iptal olur. Paketin ücreti ve diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Paketin ücreti nedir? Paketi nasıl satın alabilirim?

Paketin ücreti 9,90 TL’dir. Paketi satın alabilmek için; GUN1GB yazıp 2200’a SMS gönderebilirsiniz. Dijital Operatör Uygulaması, Turkcell Mağazaları ve 532 Müşteri Hizmetleri üzerinden de paketi satın alabilmek mümkündür.

Paket yurt dışında geçerli mi?

Hayır, paket sadece yurt içi kullanımlarında geçerli olmaktadır.

Kalan kullanım haklarımı nasıl öğrenebilirim?

KALAN yazıp 2222’ye SMS göndererek kalan kullanım haklarınızı görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Dijital Operatör Uygulaması ve turkcell.com.tr üzerinden de kalan kullanım haklarınızı görebilirsiniz. Paketin %80 ve %100 hakları dolduğunda bilgilendirme amaçlı SMS tarafınıza gönderilecektir.

Turkcell Günlük 1 GB internet paketi ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere Turkcell’in resmi WEB sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitemizde Turkcell Bedava İnternet, Turkcell Paket Kampanyaları ile ilgili birçok bilgilendirme mevcuttur. Detayları öğrenebilmek adına: www.bedavainternetvar.com linkinden inceleme yapabilirsiniz.

BENZER:   Turkcell Yıllık 48 GB Paket

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir