Turkcell Kim 1 GB İster Kampanyası

Turkcell Kim 1 GB İster Kampanyası BiP uygulaması üzerinden katılabileceğiniz ödüllü bilgi yarışmasıdır. Yarışma kapsamında toplamda 15 soru yer almaktadır ve üçer soruluk 5 aşama bulunmaktadır. İstediğiniz aşamanın sonunda ödülü alıp yarışmadan ayrılabilirsiniz. Dilerseniz de 15 soruyu doğru yanıtlayarak büyük ödül 1 GB internet paketinin sahibi olabilirsiniz. Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Yarışmaya nasıl katılabilirim?

BiP uygulamasını uygulama marketlerinden yani Google Play ya da AppStore üzerinden indirerek “Kim 1 GB İster” kanalını takip ederek yarışmalara katılabilirsiniz.

Yarışmaya katılım sınırı var mı?

Turkcell Kim 1 GB İster Kampanyası kapsamında 15 soru yer alıyor. Yarışma 5 aşamadan ve her aşamada 3 sorudan oluşmaktadır. Herhangi bir aşamada yanlış cevap verirseniz ya da 20 saniye cevap süresini kaçırırsanız; ödül kazanmadan yarışmadan elenmiş olursunuz. Ertesi gün yine oynayabilirsiniz. Sonraki yarışma haftası Pazartesi günü başlar. Yarışma haftası süresince bir defa ödül kazanılabilmektedir.

Yarışmadan elendikten sonra tekrar yarışmaya girmek istiyorsanız; HEMEN yazıp, belirtilen ücreti ödemeniz koşulu ile yarışmaya tekrar başlayabilirsiniz. HEMEN yazdıktan sonra size gönderilecek olan onay işlemine yanıt vermeniz gerekmektedir. Ödemenizi takiben hediye olarak internet ödülü hattınıza tanımlanacaktır ve yarışmaya tekrar başlayabileceksiniz.

Ödeme ücreti bilgileri ile ilgili detaylar aşağıda yer almaktadır;

 • Yarışmadan ödül kazandıktan sonra sonraki ücretsiz yarışmayı beklemeden yarışmak isteyen kişiler 1,50 TL ödeyerek 50 MB hediye internet ödülü alabilir ve yarışmaya tekrar başlayabilir.
 • Yarışmada ilk aşamada elenen kişiler 1,50 TL ödeyip, 50 MB internet kazanabilir ve yarışmaya kaldığı yerden devam edebilir.
 • Yarışmada ikinci aşamada elenen kişiler 2,50 TL ödeyip, 100 MB internet kazanabilir ve yarışmaya kaldığı yerden devam edebilir.
 • Yarışmada üçüncü aşamada elenen kişiler 3,50 TL ödeyip, 250 MB internet kazanabilir ve yarışmaya kaldığı yerden devam edebilir.
 • Yarışmada dördüncü aşamada elenen kişiler 4,50 TL ödeyip, 500 MB internet kazanabilir ve yarışmaya kaldığı yerden devam edebilir.
 • Yarışmada beşinci aşamada elenen kişiler 5,50 TL ödeyip, 1 GB internet kazanabilir ve yarışmaya kaldığı yerden devam edebilir.
BENZER:   Turkcell Hazır Kart Katlanan İnternet Kampanyası

Turkcell Kim 1 GB İster Kampanyası ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere Turkcell’in sitesinde bulunan kampanya sayfasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca BiP uygulaması üzerinden ve 532 Müşteri Hizmetlerinden de sorularınız hakkında destek alabilirsiniz.

Turkcell Kim 1 GB İster Kampanyası” için 2 yorum

 • Şubat 22, 2019 tarihinde, saat 8:51 pm
  Permalink

  Kampanya paylaşımı için teşekkürler ço k başarılı bi site

  Yanıtla
 • Şubat 22, 2019 tarihinde, saat 8:53 pm
  Permalink

  Teşekkürler sayenizde 1 GB kazandık ama daha fazla internet olsun yetmiyor 🙁

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir