Turkcell Salla Kazan Kampanyası

Turkcell Salla Kazan Kampanyası Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden 4.5G uyumlu SIM Kartı olan faturalı ve faturasız abonelerin yararlanabileceği çok avantajlı bir kampanyadır. Kampanyaya Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden katılım sağlanabiliyor. Dijital Operatör uygulamasına giriş yaptıktan sonra Salla Kazan bölümüne gelip telefonunuzu hafifçe sallamak ile birlikte hediyeniz belirli olacaktır. Daha detaylı bilgiler aşağıda…

Kampanyaya aylık, haftalık, günlük çeşitli kota içeren internet paketleri dahildir. Bu bedava internet kampanyaları haricinde konuşma kullanım hakkı, YouTube ve Instagram Paketleri de bulunuyor. Ayrıca Turkcell’e ait servisler için çeşitli hediyeler (Turkcell Dergilik, GollerCepte, Fizy, TV+, LifeBox, BiP üzerinden çeşitli hediyeler ve daha da fazlası bulunmaktadır.

Kampanya ne zamana kadar devam edecek?

Turkcell Salla Kazan Kampanyası, Turkcell abonelerinin en çok kullandığı kampanyalarından birisi. 19 Mayıs 2017 tarihi ile başlamıştır ve 3 Ocak 2020 tarihine kadar devam edecektir.  Bu tarihten sonra da kampanya devam edebilir.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? Limit var mı?

Uygulama marketleri yani Google Play ve AppStore üzerinden Turkcell Dijital Operatör uygulamasını indirip, bilgileriniz ile kayıt olarak kampanyadan yararlanmaya hak kazanabilirsiniz. Bu uygulama üzerinde Salla Kazan bölümüne gelip, telefonu hafifçe sallamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca kullanıcılar kampanyadan haftada bir kez yararlanabilmektedir. Her Cuma günü sabah 09:00’da hediye alma hakkınız aktif olacaktır. Eğer faturasız hat kullanıyorsanız; 30 TL ve üzeri yapılan TL yüklemeleri için ek olarak 1 adet daha Salla Kazan uygulamasından hediye alma hakkınız bulunuyor. Yani kısacası maksimum 2 kez hediye kazanılabilir.

Kampanya ile ilgili detaylar nelerdir?

Kampanya kapsamında kazandığınız hediyeler için SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. SMS ile yapılan bilgilendirmeyi takiben kullanımlarınızı yapabilirsiniz. Kazandığınız hediyelerin süresi sona erdiğinde SMS ile bilgilendirme yapılmaz. Bu noktaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Kampanyadan kazanılan hakları öğrenebilmek için Dijital Operatör Uygulaması üzerinden ya da SMS ile öğrenebilirsiniz. KALAN yazıp, 2200’a SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

BENZER:   Paycell İstanbul Kart Kampanyası ile 2 GB Hediye

Kampanya ile ilgili olarak öğrenmek istediğiniz her detaylı bilgiye, tüm hediyeleri görebilmek adına Turkcell’in kampanya sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Turkcell müşteri hizmetleri ve Turkcell’in sahip olduğu uygulamalarda bulunan canlı destekler üzerinden de yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir