Turkcell Uçuran 4 GB Paket Kampanyası

Turkcell Uçuran 4 GB Paket Kampanyası kapsamında her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 4 GB kullanım hakkına 45 TL’ye sahip olabilirsiniz. Paket ile ilgili olarak diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Paketten kimler yararlanabilir?

Turkcell Uçuran 4 GB Paket Kampanyası tüm Turkcell faturasız müşterilerinin yararlanabileceği bir paket olmaktadır.

Bu paketi nasıl satın alabilirim? 

Turkcell bayileri, Turkcell Hesabım ve Sesli Yanıt Sistemi üzerinden ve UCURAN 4GB yazıp 2222’ye göndererek paketi satın alabilirsiniz.

Paket otomatik olarak yenilenir mi? 

Turkcell Bayi Nakit POS kanalı üzerinden satın alınan paketlerde 30 günün sonunda paket yenilenmeden iptal olur. Diğer kanaldan alınan paketler ise 30 günde bir hattınızda yeterli TL olması durumunda otomatik olarak yenilenir.

Kampanyadan 30 gün içerisinde kaç kez faydalanabilirim?

30 günlük paket aboneliği süresince; Turkcell Bayi Nakit POS dışında kanallardan satılan paketler 1 kez, Turkcell Bayi Nakit POS üzerinden satın alınan paketler ise 4 kez alınabilir.

Turkcell Uçuran 4 GB Paketi ile ilgili diğer detaylar nelerdir?

31 Ocak 2020 tarihine kadar kampanya sürmektedir. Paket kapsamında sunulan haklar yurt içinde geçerli olmaktadır.

30 günlük kullanım süresi dolduğunda hattınızda bulunan haklar bir sonraki döneme devretmez; yani kalan haklarınız silinir.

Paket kapsamında kalan haklarınızı görüntüleyebilmek adına; KALAN yazıp 2222’ye SMS göndermelisiniz. Ayrıca Dijital Operatör Uygulaması üzerinden de bu bilgileri erişebilmek mümkündür.

Sitemizde Turkcell Bedava İnternet, Turkcell Paket Kampanyaları ile ilgili birçok bilgilendirme mevcuttur. Detayları öğrenebilmek adına: www.bedavainternetvar.com linkinden inceleme yapabilirsiniz.

BENZER:   Turkcell Hazır Kart Katlanan İnternet Kampanyası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir