Turkcell Yıllık 72 GB Paket

Turkcell Yıllık 72 GB Paket kapsamında 365 gün boyunca 72 GB içeren paketi 500 TL’ye satın alabilirsiniz. Paketin içerisindeki kullanım hakkı internet ile sınırlı değil. Aynı zamanda her yöne 12000 dakika konuşma kullanım hakkı ve her yöne geçerli 12000 SMS bulunmaktadır. Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır;

Paketi nereden satın alabilirim? 

Kampanyaya son katılım tarihi 30 Haziran 2019 olmaktadır. Bu tarihe kadar Turkcell faturasız aboneler kampanyadan yararlanabilir. Faturalı aboneler bu kampanyadan yararlanamaz. Turkcell Yıllık 72 GB Paketini Dijital Operatör Uygulaması üzerinden ve turkcell.com.tr üzerinden satın alabilirsiniz.

Detaylar nedir?

Paket 365 gün boyunca geçerlidir. Aynı kullanım dönemi içerisinde paketi bir kez satın alabilirsiniz. Paket 365 gün sonunda yenilenmeden iptal olacaktır. Paketi satın aldıktan sonra; SMS ile bilgilendirme yapılacaktır ve sonrasında kullanımlarınızı yapmaya başlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgilere Turkcell’in sitesinden ya da 532 müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

 

BENZER:   Turkcell Hazır Kart Katlanan İnternet Kampanyası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir