Vodafone 4.5G’ye Geçenlere 5 GB Hediye

Vodafone 4.5G’ye Geçenlere 5 GB Hediye internet veriyor! Kampanyadan yararlanabilmek için; 4.5G SIM Kart kullanmayan aboneler Vodafone mağazalarına giderek ücretsiz SIM Kart değişimi yaptırabilir. SIM Kart değişimini takiben hem 4.5G hızında internet kullanımı yapabilirler hem de bir ay boyunca 5 GB interneti ücretsiz olarak kullanabilirler. Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Hediye internetin hattınıza tanımlanmasını takiben SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. 5 GB internet 30 gün boyunca geçerlidir. 30 günün sonunda yenilenmeden iptal olacaktır. Yurt içinde bu paketinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yapılacak olan kullanımlar bu pakete dahil edilmemektedir.

4.5G ayarlarınız aktif olması halinde; 4.5G kapsama alanında bulunduğunuz takdirde 4.5G hızında kullanımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir.

Vodafone 4.5G’ye Geçenlere 5 GB Hediye Kamapnyası ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca sorularınızın yanıtı ilgili linkte yok ise; Vodafone mağazalarından ve Vodafone müşteri hizmetlerinden de ulaşabilirsiniz.

BENZER:   Vodafone Freezone League of Legends Mobil Ödeme Kampanyası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir