Vodafone seviyorum interneti kampanyası

Vodafone seviyorum interneti kampanyası kapsamında sadece test çözerek bedava internet kazanmak ister misiniz? Evet, isterim dediğinizi duyar gibiyim. Öyle ise gelelim kampanyanın faydalarına! Kampanya kapsamında tam 3 GB internet söz konusu diyelim, detaylar aşağıda yer almaktadır!

https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/ linkinde bulunan testi çözen kullanıcılar 3 GB internet hediye olarak kazanacaktır. Bu internet kullanım hakkı bir gün boyunca geçerlidir. Vodafone müşterileri ve diğer operatör müşterileri bu kampanyadan yararlanabilir. Tahmin edebileceğiniz üzere; Vodafone aboneleri için geçerli olan hak anketteki tüm soruların tamamlanmasını takiben ilgili hatta tanımlanacaktır. Diğer operatörlerin müşterileri ise anketteki soruları tamamladıktan sonra belirttiği telefon numarasını bir ay içerisinde Vodafone’a taşır ise 1 ay geçerli 3 GB internet hediye olarak hatlarına tanımlanır.

Kampanyadan kullanıcılar bir kez faydalanabilir, birden fazla kez testin doldurulması halinde yeniden hediye tanımlanmayacaktır. Vodafone seviyorum interneti kampanyası ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlgili link üzerinde Vodafone’un kampanya sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu bölümde testleri de çözebilirsiniz. Ayrıca sorularınız var ise Vodafone müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bilgi talep edebilirsiniz.

BENZER:   Vodafone 4.5G'ye Geçenlere 5 GB Hediye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir